Naše služby

Pranie

Naša práčovňa poskytuje svoje služby pre obchodné spoločnosti, ubytovacie a stravovacie zariadenia ako aj pre jednotlivcov. Všetku bielizeň triedime podľa typu a stupňa znečistenia. Perieme a sušíme v práčkách značky IPSO. Pomocou najmodernejších technológií sa staráme o hygienu Vášho textilu, predlžujeme životnosť Vašej bielizne a v neposlednom rade sa staráme aj o ochranu životného prostredia. Medzi hlavný sortiment prania a žehlenia patria: posteľná bielizeň, stolová bielizeň, rovná bielizeň, žehlenie osobných textílií, žehlenie košiel

Cenník

Žehlenie

Nemáte čas želiť?
Nebaví Vás to?

Tak táto služba je určená práve pre Vás.
Pre jednotlivcov ponúkame služby žehlenia a mangľovania doma vypranej bielizne. Žehlíme na profesionálnom žehliacom stole s vyvíjačom pary, ohrievanou žehliacou doskou, so spodným ofukom a odsávanim zo spodu, čo Vám zabezpečí ešte lepšie a šetrnejšie vyžehlené prádlo.


Cenník

Chemické čistenie


Čistenie prebieha priamo na našej prevádzke a to v stroji na chemické čistenie značky UNION.

Každý kus textilu potrebuje osobitú starostlivosť, poprípade ošetrenie, čo Vám u nás zabezpečí náš ochotný personál.

Pri čistení používame aj antistatickú úpravu, aby bol Váš textil menej krčivý a nekopal Vás.


Cenník

Krajčírske opravy.

U nás poskytujeme aj služby úprav a opráv odevov, aby sme našim klientom poskytli kompletný servis v starostlivosti o bielizeň a textil. Medzi naše základné služby patrí: výmena zipsu, výmena gumy, skrátenie dĺžky, zúženie, rozšírenie, oprava podšívky, výmena podšívky, prišitie gombíkov, oprava goliera a manžiet Samozrejme sme pripravení zabezpečiť všetky úpravy podľa Vašich osobných požiadaviek.

Cenník

Odvoz - dozov

O rámci uspokojenia našich náročných a často krát zaneprázdnených klientov sme rozšírili našu ponuku o odvoz a dovoz osobným kuriérom ku Vám domov, alebo do práce v dohodnutom termíne. Náš kuriér pracuje spoľahlivo a diskrétne, je vždy upravený a slušný.

Pri objednávke nad 22 €, je táto služba automaticky poskytovaná zadarmo, inak sa platí 1,60 €.

Cenník

Čistenie fľakov.

Každý kus bielizne u nás prechádza kontrolou a až potom ide do stroja, alebo do práčky. Je dobré ak nás už pri príjme upozorníte na fľak, alebo znečistenie, ak viete od čoho je. Toto nám veľmi uľahčí rozhodovanie aký špeciálny prostriedok na škvnu použiť. Náš vyškolený personál Vám zabezpečí, že každá škvrna prejde aj ručným procesom odstránenia, čo do značnej miery zvyšuje šancu na jej lepšie odstránenie.

Cenník